Košík      Nápoveda 
Autori:  
|
Rýchle hľadanie:  
 
Žánre
Newsletter
Chcete včas vedieť
čo je u nás nové?

Odkazy
Kontaktné údaje
Vydavateľstvo Columbus
Columbus spol. s r.o.

P.O. BOX 145
Špitálska 37
811 08 Bratislava
tel./fax: +421 2 44 87 21 32
columbus@nextra.sk


Ceny sú prepočítané
konverzným kurzom
1 € = 30,1260 Sk
Vydané - Napätie - Gibbins David
Najvzácnejší rukopis
Názov:Najvzácnejší rukopis
Vydavateľstvo:Columbus Bratislava
ISBN:978-80-7136-181-7
Rok vydania:2009
Bežná cena:12,50 € (376,58 Sk)
Naša cena:6,50 € (195,82 Sk)
kúpiť
recenzeUkázať
ohodnoť
Od tohto autora už vyšlo: Atlantída, Križiacke zlato
top-forex.biz
Jack Howard je vedec a podmorský archeológ. Súčasne ale neprestal byť rojkom, ktorý pevne verí, že ďalší objav, ktorý sa mu podarí, bude ešte zaujímavejší než ten predchádzajúci. Dobrodružná povaha spolu s vytrvalou túžbou po odhaľovaní pradávnej histórie ho však často privádza do situácií, kde už nejde iba o zdravie, ale priamo o život.

Keď s priateľom Costasom objavia vrak, ktorý mohol byť – a iste aj bol – plavidlom, ktoré ukončilo púť svätého Pavla, myslí si, že ho už nič väčšieho nečaká. Hlboko sa však mýli. Objav jeho priateľov ho vytiahne spod mora a privedie do Herculanea, mesta, ktoré pred tisícimi rokmi pochovala láva soptiaceho Vezuvu. Ale nie je všetko tak, ako má byť – alebo tak, ako hlásajú oficiálne dejiny. Mohol by rímsky cisár fingovať vlastnú smrť? A o čom to vlastne vo svojich zápiskoch hovorí? Medzi dvomi, zdanlivo nesúvisiacimi objavmi sa náhle vynárajú ohromujúce súvislosti.
Zdá sa však, že niekto si nepraje, aby pravda vyšla na povrch, a z vedeckého výskumu sa nečakane stáva nebezpečná naháňačka po celom svete. Je tu totiž istá, dokonale fungujúca organizácia, ktorá je schopná urobiť čokoľvek a zabiť kohokoľvek, len aby všetko zostalo utajené a nič neohrozilo jej moc.

Rímske podzemie obohatí Jacka o o skúsenosti s potápaním do smrdľavej stoky, londýnske katakomby o nález z mýtických dôb Veľkej Británie a tiež najposvätnejšie miesto kresťanstva, chrám Božieho hrobu v Jeruzaleme, ešte nie je tak preskúmaný, ako by sa mohlo zdať.

Tento titul bol pridaný do našej ponuky 11.02.2009.