Košík      Nápoveda 
Autori:  
|
Rýchle hľadanie:  
 
Žánre
Newsletter
Chcete včas vedieť
čo je u nás nové?

Odkazy
Kontaktné údaje
Vydavateľstvo Columbus
Columbus spol. s r.o.

P.O. BOX 145
Špitálska 37
811 08 Bratislava
tel./fax: +421 2 44 87 21 32
columbus@nextra.sk


Ceny sú prepočítané
konverzným kurzom
1 € = 30,1260 Sk
Vydané - Novinky vydavateľstvo METAFORA a Columbus CZ v slovenskom jazyku
Nefertiti
Nefertiti
Autor: Christian JACQ
Vydavateľstvo: Metafora
Neuveriteľný osud najslávnejšej kráľovnej Egypta12,90 € (388,63 Sk)
Kúpiť
Stratené tajomstvo modlidby
Stratené tajomstvo modlidby
Autor: Braden Gregg
Vydavateľstvo: Metafora
Skrytá sila krásy, požehnania, múdrosti a bolesti… Aké zázraky nám dnes môže priniesť veľké tajomstvo rozhovorov s Bohom?8,90 € (268,12 Sk)
Kúpiť

Už vyšlo: Matrix: Božský zdroj, Hlboká pravda
Svet Tajomných síl  od Arthura C. Clarka
Svet Tajomných síl od Arthura C. Clarka
Autor:
Vydavateľstvo: Columbus Praha
Za hranicami sveta, ktorý môžeme merať a analyzovať, je ešte iný, tajomnejší svet. 11,90 € (358,50 Sk) | 24,90 € (750,14 Sk)
Kúpiť

Kniha vyšla na základe najslavnejšieho záhadologického televízneho seriálu, ktorý bol u nás pred dvadsiatimi rokmi vysielaný s mimoriadnym úspechom. Za hranicami sveta, ktorý môžeme merať a analyzovať, je ešte iný, tajomnejší svet. A práve "nadvedecký" svet pre nás v tejto knihe odhaľuje Arthur C. Clarke, ktorého brilantné prorocké a varovné poviedky čítajú milióny ľudí. Na jeho pokyn precestovali Simon Welfare a John Fairley päť svetadielov, aby spovedali svedkov podivných udalostí a nevysvetliteľných javov. Zhovárali sa s mužmi aj ženami, ktorí videli obludy z hlbín oceánov a jazier, s tými, na ktorých padali z nebies žaby a ryby, ale aj s tými, ktorí videli "neidentifikovateľné lietajúce objekty" (UFO), krížujúce nočnú oblohu v oslnivom jase, hovorili taktiež s cestovateľmi a horalmi, ktorí zahliadli yettiho, snežného muža, dlho ignorované ako produkt fantázie, i jeho bratranca, "Veľkú stopu", ktorý sa zakráda severoamerickými lesmi. Hrozivejšie udalosti boli okrem toho vyhodnocované v nádeji, že môžeme zhromaždiť také svedectvá, ktoré môžu zabrániť budúcej katastrofe. Ohnivý predmet z nebies, ktorý v roku 1908 zničil rozsiahle územie sibírskej tajgy, mohol koniec koncov zrovnať so zemou Paríž, New York, alebo Londýn: kedy máme čakať ďalšiu návštevu?